Tak więc, październik jest miesiącem świadomości raka piersi (na wypadek gdybyś był pod skałą przez 25 lat). Zebraliśmy kilka sposobów, w jaki możesz podkreślić Miesiąc Świadomości Raka Piersi.

1. Informacje o profilaktyce

2. Prezenty

3. Fakty i informacje w mediach społecznościowych

4. Strategie dawania prezentów

5. Zorganizuj marsz drużynowy

Tak, słynna różowa wstążka jest emblematem promującym świadomość raka piersi każdego października od początku lat 90-tych.

Dlaczego? Każdego roku w Stanach Zjednoczonych wśród kobiet diagnozuje się ponad 230 000 nowych przypadków inwazyjnego raka piersi. Rak piersi jest najczęściej diagnozowanym i drugim, po raku płuc, najbardziej śmiertelnym nowotworem u kobiet. Źródło.

Twoja firma będzie miała problem z tym, aby ktoś z jej wewnętrznego kręgu nie został dotknięty tą szalejącą chorobą. W związku z tym, podobnie jak większość firm (w szczególności szpitale, organizacje zdrowia publicznego itp.), będziesz chciał okazać wsparcie poprzez promowanie informacji, pomysłów na zapobieganie i uświadamianie przyczyny.

Zostały już tylko tygodnie! Czy Twoja firma jest gotowa na #Pinktober?

OTO PIĘĆ PROSTYCH SPOSOBÓW, W JAKIE TWOJA FIRMA MOŻE SIĘ ZAANGAŻOWAĆ:

1. PRZEKAZANIE INFORMACJI O PROFILAKTYCE KLIENTOM, PACJENTOM I/LUB PRACOWNIKOM.

Powiązanie Twojej firmy z profilaktyką to świetny sposób, aby poprzeć sprawę, jednocześnie przynosząc dobrą wolę Twojej marce. Na przykład, możesz nadrukować swoje logo na tych kieszonkowych suwakach, które zawierają fakty dotyczące raka piersi oraz informacje o badaniach, czynnikach ryzyka, mammografii i samobadaniu. Ten interaktywny wykres slajdów zawiera wspaniałe wskazówki, dzięki którym kobiety mogą być zawsze o krok przed konkurencją. Więcej informacji na temat tych kieszonkowych suwaków i innych wspaniałych materiałów promocyjnych dotyczących raka piersi można znaleźć tutaj .

ESB Professional/Shutterstock.com

2. ZWIĘKSZAJ ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ ZABAWNE, PRZYCIĄGAJĄCE UWAGĘ PREZENTY.

Chociaż rak piersi jest niezwykle poważną chorobą, znalezienie zabawnych sposobów promowania świadomości jest niezwykle skuteczne. Nic nie mówi o zabawie tak, jak ten głupi różowy rysik/pen z różową wstążką i logo Twojej firmy. To dziecko przyciąga uwagę jak żadne inne - a dzieci je uwielbiają! Dają one możliwość rozmowy z młodymi ludźmi na temat choroby oraz znaczenia profilaktyki i wspierania jej. Znajdź więcej zabawnych przedmiotów tutaj.

3. PODZIEL SIĘ FAKTAMI NA TEMAT RAKA PIERSI I INFORMACJAMI O PROFILAKTYCE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Media społecznościowe to wspaniały sposób, aby uzyskać słowo o Breast Cancer Awareness. Wiele firm wykazuje się kreatywnością na Instagramie, publikując zabawne zdjęcia i memy. Podczas gdy inne wolą uzbroić swoich zwolenników w informacje, profilaktykę i sposoby pomocy ofiarom i rodzinom. W związku z tym, zebraliśmy 31 Tweetable Facts for #Pinktober , który zawiera fakt-a-day na każdy dzień października. Upewnij się, że dzielisz się nimi i rozpowszechniasz informacje o świadomości raka piersi!

4. PODARUJ PREZENT, KTÓRY PROMUJE ŚWIADOMOŚĆ RAKA PIERSI POZA PAŹDZIERNIKIEM

Rak piersi jest diagnozowany przez cały rok; naukowcy szukają lekarstwa przez całą dobę. Dlatego też, choć świetnie jest zrobić różowy plusk w październiku, ważne jest, aby wspierać organizacje charytatywne zajmujące się rakiem piersi w innych porach roku. Podarowanie klientom, pacjentom i pracownikom trwałego prezentu (takiego jak ta organiczna różowa torba) podnosi świadomość w czasie, gdy ludzie są mniej skłonni do wspierania raka piersi. Prezent, który nie przestaje dawać! Dowiedz się więcej tutaj.

5. ZORGANIZUJ DRUŻYNĘ NA SPACER, BIEG LUB ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY OPARTĄ O WYDARZENIE

Twoja firma może się promować, dając jednocześnie pracownikom wspaniałe uczucie bycia częścią sprawy. Istnieją różne godne breast cancer awareness charities , które pomagają firmom organizować zespoły do zbierania funduszy w kierunku wyleczenia raka piersi. Możesz też skontaktować się z naszym sąsiadem z Kolumbii, American Breast Cancer Foundation i zaplanować własną zbiórkę pieniędzy! Podczas gdy Twój zespół będzie promował wydarzenie, może rozdawać produkty promocyjne z nazwą i logo Twojej firmy, łącząc swoją markę z bardzo szczytnym celem.

Sprawdź naszą ofertę fantastycznych produktów promocyjnych , które pomogą zwiększyć świadomość Twojej firmy i świadomość raka piersi. Nasz zespół sprzedaży z przyjemnością pomoże Ci wybrać idealny produkt, który najlepiej pasuje do osobowości i priorytetów Twojej firmy.