Świat stoi przed niezwykłym czasem. Ludzie pracują z domu. Wiele sklepów i firm jest zmuszonych do sprzedaży swoich produktów w sieci. I nie jesteśmy w stanie iść o naszym życiu i socjalizacji, jak normalnie.

Te zmiany znacząco wpłynęły na trendy zakupowe, począwszy od tego, gdzie ludzie robią zakupy, a skończywszy na tym, co kupują. Nie jest zaskoczeniem, że obszary, w których obserwujemy wzrost w branży produktów promocyjnych, podążają za tymi nowymi trendami, które obserwujemy behawioralnie. Konsumenci chcą ułatwić sobie pracę w domu i zapewnić sobie komfort w okresie pracy w domu. Kiedy zastanawiamy się, jakie produkty nasi klienci uznają za najbardziej przydatne, oto jesienne trendy w branży produktów promocyjnych.

Najlepsze kategorie produktów promocyjnych tej jesieni

Dwie główne kategorie markowych towarów, które są obecnie trendy to praca w domu i zdrowie. Konsumenci pracują w domowym biurze i szukają sposobów na zwiększenie produktywności i komfortu. Będą używać kubka do kawy zamiast kubka to-go z ulubionego lokalnego miejsca, ponieważ pracują w domu.

W wielu miejscach siłownie są zamknięte, ludzie muszą ćwiczyć w domu. Athleisure jest trendy. Jest funkcjonalny i wygodny, a także łatwy do przejścia od rozmowy telefonicznej Zoom do nagrania wideo z treningu. Konsumenci są bardziej skupieni na dbaniu o siebie i zdrowie, kupują produkty, które pomogą im w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia, od płynów do higieny rąk po dzienniki wdzięczności.

RELATED POST: UŻYTECZNOŚĆ PRODUKTÓW PROMOCYJNYCH

Personalizacja produktów

Co jest takiego wyjątkowego w kubku z Twoim imieniem? LinkedIn zbadał psychologię personalizacji i personalizacji i znalazł dwa główne czynniki: tożsamość i funkcję. Niezależnie od tego, czy chodzi o możliwość wyboru wzoru, czy napisania na nim swojego imienia, produkty spersonalizowane pozwalają na wyrażenie siebie. Klient może "odcisnąć swoje indywidualne piętno na typowo masowo produkowanym produkcie". Po stronie funkcjonalności, konsumenci lubią produkty, które są wyjątkowo dopasowane do ich potrzeb.

RedakcjaPsychology Today stwierdziła, że klienci są bardziej skłonni do zakupu produktu, jeśli dostosowali go do swoich potrzeb z powodu dwóch czynników psychologicznych. Dostosowanie produktu, nawet online, aktywuje "czujniki dotyku", tworząc większe zaangażowanie. Drugim elementem psychologicznym jest własność; kiedy klient personalizuje produkt, czuje, że jest on jego własnością, co zwiększa wartość spersonalizowanego przedmiotu. Personalizacja jest również świetna dla firm, aby pomóc swoim pracownikom poczuć się włączonym, zwłaszcza podczas pracy zdalnej. Marki mogą personalizować produkty, aby nadać im wyższą wartość.

RELATED POST: 90 SECOND SPOTLIGHT: PRODUKTY PROMOCYJNE

Tej jesieni modne produkty spersonalizowane

W firmie Ironmark ułatwiamy personalizację prawie każdego produktu. Jeśli możesz to sobie wymarzyć, zrobimy wszystko, aby to wydrukować. Wykonujemy zarówno małe, jak i duże nakłady i drukujemy na wielu różnych powierzchniach. Jeśli masz pytania dotyczące wyszukiwania i pozyskiwania produktów promocyjnych, porozmawiaj z naszym Promo Expert, bezpłatną usługą, którą oferujemy naszym klientom. Nasz ekspert ds. promocji udzieli Ci indywidualnej porady w trakcie całego procesu. Potrzebujesz pomysłów na jesień? Te spersonalizowane produkty będą trendy tej jesieni:

 • kubki i butelki na wodę
 • organizery (planery, foldery, kalendarze)
 • torby
 • artykuły do biura domowego (stojaki na telefon, podkładki pod mysz, artykuły piśmiennicze)
 • płyn do higieny rąk
 • balsam
 • balsam do ust
 • maseczki do twarzy
 • sprzęt fitness
 • słuchawki
 • piłki antystresowe
 • plantery
 • artykuły do pielęgnacji zwierząt (składane miski, obroże).

Jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, które produkty promocyjne będą działać najlepiej dla Ciebie i Twojej marki, Ironmark jest tutaj, aby Ci pomóc. Mamy eksperta od produktów promocyjnych, który pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego marketingu produktów promocyjnych.

Skontaktuj się z Ironmark już dziś, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje palące pytania!