Ozimska 4/7, 45-057 Opole, Polska
514 362 606
biuro@estilab.pl

Cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych

Created with Sketch.

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych

Chcesz mieć etykiety samoprzylepne na swoje produkty? Szukasz drukarni cyfrowej, która szybko i sprawnie wydrukuje dla Ciebie naklejki firmowe? Doskonale trafiłeś, bo w Estilab możemy Ci pomóc.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych na roli

Estilab.pl to drukarnia etykiet samoprzylepnych, w której zamówisz etykiety papierowe i etykiety na folii PP. Oferujemy wydruki doskonałej jakości, gdyż korzystamy z technologii druku cyfrowego Ink Jet UV. Technologia ta sprawia, że jako producent etykiet samoprzylepnych możemy zagwarantować wysoką rozdzielczość i powtarzalność kolorów. Dzięki temu drukowane w Estilab etykiety samoprzylepne spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drukarnia etykiet Estilab wykonuje druk etykiet samoprzylepnych na rolce, które są znacznie łatwiejsze do naklejania niż etykiety na arkuszach. Dzięki temu rozwiązaniu wydrukowane naklejki firmowe łatwo się odkleja, a ich aplikację można przeprowadzić ręcznie lub maszynowo.

Posiadany park maszynowy pozwala nam drukować etykiety w dowolnych kształtach. Zamówisz u nas etykiety prostokątne, które wybierane są najczęściej jako etykiety na produkty oraz naklejki okrągłe, bardzo popularne jako naklejki z logo firmy. Jeśli to dla Ciebie za mało, to możesz zamówić u nas etykiety o bardziej wymyślnych kształtach. Dzięki temu możesz przyciągnąć klientów opakowaniem z atrakcyjną etykietą.

Drukowane w Estilab etykiety cyfrowe możemy wzbogacić lakierem UV zwiększając ich atrakcyjność wizualną. Możemy również zastosować mocny klej, który zagwarantuje, że etykiety na produktach nie będą się odklejać.

Możesz nam zlecić druk etykiet na postawie projektów przygotowanych przez Twoich grafików. W celu usprawnienia realizacji takiego zamówienia przygotowaliśmy wytyczne dotyczące przygotowania plików. Jeśli nie masz grafików, którym mógłbyś to zlecić, to możesz zamówić projekt etykiet w naszej drukarni.

 

druk etykiet samoprzylepnych, drukarnia etykiet samoprzylepnych, etykiety na roli,

Etykiety papierowe

W drukarni etykiet Estilab zamówisz etykiety papierowe na roli, które doskonale nadają się jako etykiety na produkty. Znajdują one szerokie zastosowanie w branży spożywczej, jako etykiety na słoiki, w branży farmaceutycznej (etykiety na leki) czy branży kosmetycznej (etykiety na kosmetyki). W Estilab zamówisz etykiety samoprzylepne na papierze w kolorze białym, srebrnym i złotym, dopasowując rodzaj etykiet do specyfiki opakowania i produktu. Być może będziesz chciał wybrać etykiety z mocnym klejem czy wzbogacenie nadruku lakierem UV.

Etykiety na folii

Jako producent etykiet cyfrowych możemy zaproponować Ci również etykiety samoprzylepne na folii. To etykiety odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć i promienie UV. Idealnie nadają się do jako etykiety na opakowania czy etykiety na produkty. Drukarnia cyfrowa etykiet Estilab może wykonać dla Ciebie etykiety na folii białej, srebrnej i przezroczystej. Na szczególną uwagę zasługuje druk etykiet na folii transparentnej, dzięki któremu można uzyskać tzw. no label look. Taka niemal niewidoczna etykieta na produkcie, np. jako etykieta na słoiku czy butelce, wygląda bardzo atrakcyjnie i przyciąga uwagę klienta.

Przykładowe zastosowanie naszych etykiet

Etykiety dla branży spożywczej

Etykiety dla branży spożywczej są bardzo często niezastąpionym elementem sklepów i to nie tylko tych spożywczych. Sklepy spożywcze są bardzo specyficznym miejscem. Bywamy w nich bardzo często, bo nawet osoby, które starają się robić większe zakupy rzadziej, to i tak będą po bułki czy świeże pieczywo. 

Etykiety samoprzylepne na rolce

Etykiety samoprzylepne na rolce na pewno stanowią niesamowicie wygodny sposób jeśli chodzi o same umieszczanie ważnych informacji na różnego rodzaju przesyłkach. Etykiety samoprzylepne na roli bez nadruku na pewno dają klientowi możliwość, aby nadrukował sobie samodzielnie samą treść. Mowa oczywiście o treści, która ma zostać umieszczona na kartonach czy też na paczkach. Każdy klient musi sobie zdawać sprawę, że etykiety te są dostępne w przeróżnych kolorach.

Etykiety do znakowania żywności

Etykiety do znakowania żywności nie mogą być w pełni dowolne. Jak najbardziej etykiety do znakowania żywności są określone prawnie. Każdy producent musi się tego trzymać. Dowiedzmy się zatem co tak naprawdę jest obowiązkowe? Na pewno obowiązkowe jest podanie informacji o wszystkich substancjach jak i także produktach, które powodują alergię czy też reakcje nietolerancji, które użyte zostały przy wytworzeniu czy też przygotowywaniu żywności i są nadal obecne w gotowym produkcie.

Etykiety na alkohol

Etykiety na wódkę sprawiają, że każdy trunek prezentuje się schludniej i wpasowuje się doskonale we wszelkiego rodzaju okoliczności bez względu na rodzaj imprezy. Nierzadko zdarza się, że osoby organizujące przyjęcia czy to wesele, czy urodzinowe starają się, aby dzień ten był wyjątkowy. Dopinają wszystko na ostatni guzik, lecz często zapominają o detalach, w tym przypadku o dekoracji butelek z alkoholem. Mimo, iż jest to tylko mały element to znacząco oddziałuje on na zmysły wszystkich gości. 

Etykiety promocyjne

Jeśli chodzi o etykiety promocyjne to na ekranie prezentować się może doskonale, ale dopiero po samym wydruku w pełni poczujemy już siłę projektu. Etykiety promocyjne matowe budują wrażenie pewnej delikatności. Ich powierzchnia płaska prezentuje klasę. Do tego stanowi dla nas obietnicę naprawdę wysokiej jakości produktu. Będą się elegancko prezentowały błyszczące etykiety, które się wyróżniają klarowną formą, estetyką oraz także kolorystyką wyrazistą.

Etykiety na oleje

Etykiety standardowe na przemysłowe oleje także muszą zawierać wszelkie informacje przydatne, które dotyczą wszelkich zagrożeń, które są związane ze składnikami różnymi produktu. Każda etykieta przemysłowa powinna być także czytelna, a wszelkie informacje zaprezentowane powinny być w jednoznaczny oraz także wyraźny sposób.Także w przypadku tym zwrócić warto uwagę na wszelkie estetyczne kwestie. W końcu przecież etykiety na oleje za zadanie mają nie tylko nam dostarczyć informacji na temat produktu konkretnego, ale również zająć się jego promowaniem.. 

Etykiety na kosmetyki

Etykiety na kosmetyki to doskonałe wykończenie opakowań z branży kosmetycznej. Szeroki wachlarz oferowanych materiałów, pozwala na stworzenie efektownej i ciekawej etykiety. Oferujemy druk na różnych podłożach. Do wyboru mamy m. in. matowe lub błuszczące. Dobra etykieta to również dobra reklama, która przyciąga wzrok konsumenta. A to pozwala na zwiększoną sprzedaż produktów.

Etykiety na butelki

Etykiety na butelki są naprawdę niesamowicie ważnym narzędziem nie tylko informacyjnym, ale także marketingowym. Elementy, które zawierać powinna etykieta konkretnego produktu są wymienione dokładnie w ustawach i to nie tylko w prawie polskim, ale także w prawie unijnym. Na pewno najbardziej rygorystyczne przepisy są związane bezpośrednio z produktami spożywczymi. Pewne informacje znaleźć się muszą na absolutnie każdej etykiecie oraz także opakowaniu. Wówczas jest to niezależne od samego rodzaju produktu.

Etykiety dla branży logistycznej

Etykiety dla branży logistycznej stają się coraz popularniejszym elementem, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie. Wiele branży korzysta z etykiet, gdyż są one po pierwsze niezwykle wygodne i funkcjonalne, a po drugie są bardzo przydatne. Etykiety zasadniczo dzielą się na kilka kategorii, z których najbardziej popularne są ostrzegawcze oraz informacyjne. Na etykietach zawrzeć możemy szereg istotnych informacji, dzięki którym damy odbiorcy czytelny komunikat.

Etykiety dla marki Premium

Nie da się w żadnym wypadku zaprzeczyć, że na samą budowę marki premium wpływ ma naprawdę wiele czynników. Poza samą jakością produktu konkretnego nie wolno nam zapominać także o dobraniu opakowania odpowiedniego, w tym również etykiety. Gdy już mowa o markach premium, decydować się warto na etykiety samoprzylepne ekskluzywne na podłożach szlachetnych. Tłoczenia, złocenia czy też grafika wyrafinowana są często elementami etykiet właśnie dla marek premium. Zadbać musimy o to, aby nawet etykiety były wykonane na naprawdę wysokiej jakości podłożach. Niezmiernie ważna jest estetyka nadruków oraz wykonanie staranne. Sam druk jak najbardziej musi być bardzo trwały.

Etykiety na leki

Na rynku znajdziemy jak najbardziej drukarnie, które oferują nam profesjonalne etykiety dla branży farmaceutycznej. Czym cechują się etykiety dla branży farmaceutycznej? Przede wszystkim do samej produkcji jest wykorzystywany klej o naprawdę wysokiej początkowej przyczepności. Chodzi o nic innego jak o to, aby oznakowane etykietami leki można było przechowywać w niskich temperaturach. Etykiety samoprzylepne poza swoją funkcją podstawową informacyjną spełniać będą funkcje kontroli naruszeń. Skonstruowane farmaceutyczne etykiety, które bezpośrednio zawierają elementy trudne do skopiowania, są zabezpieczeniem znakomitym przed fałszerstwem ewentualnym.

Etykiet na butelki i pojemniki

Mogłoby się wydać, że nie ma nic prostszego, a niżeli wybór etykiety czy też naklejki. Jednak nie jest to wbrew pozorom oczywiste. Wziąć musimy po uwagę sam sposób użycia oraz to, jak długo pozostać powinny na danej powierzchni. To co chcemy uzyskać stosując dany rodzaj etykiety wyznacza jakby kierunek jej wyboru odpowiedniego. Ubrania na pewno wymagają etykiet, które nie pozostawiają żadnych śladów, a porcelana takich, które jest łatwo usunąć. Jak widać wybór etykiety odpowiedniej pozwala nam uniknąć wielu problemów w przyszłości.

Etykiet na piwo

Etykiety na piwo przede wszystkim muszą być trwałe. Dotyczy to zarówno samego materiału jak i także nadruku, który jest wykonany na etykiecie. Tylko właśnie w ten sposób są one w stanie spełniać swoje podstawowe informacyjne funkcje. Ważne jest to, aby materiał wykorzystany odpowiadał poszczególnym naszym potrzebom. Na rynku jest dostępnych wiele materiałów używanych do druku etykiet. Znajdziemy zarówno papiery jak i także specjalne folie, które się sprawdzają w przypadku aplikacji bardziej wymagających.