Ozimska 4/7, 45-057 Opole, Polska
514 362 606
biuro@estilab.pl

O nas

Created with Sketch.

Kim jesteśmy?

Estilab.pl to drukarnia cyfrowa etykiet samoprzylepnych na roli. Jesteśmy prężnie działającą drukarnią o specjalizacji etykiet na papierze oraz folii. Aby spełniać oczekiwania naszych klientów – zarówno w zakresie terminowości, jakości i konkurencyjnych cen, posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe. Składają się na niego wydajne i szybkie urządzenia drukarskie sterowane komputerowo.

Dlaczego Estilab.pl?

Warto z nami współpracować z wielu powodów. Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej i projektowej. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi, w skład których wchodzi projektowanie graficzne etykiet, ich staranna realizacja, a także bezpieczna wysyłka na terenie całego kraju i UE.

Nasze możliwości

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta była coraz bardziej korzystna dla klientów. Już dziś mogą Państwo zamawiać w naszej drukarni etykiety samoprzylepne w pełnym kolorze, drukowane na papierze lub foliach. Stosujemy technologie druku, które gwarantują najwyższą jakość nadruku i doskonałą przyczepność etykiet do każdego podłoża. Odporność na działanie czynników atmosferycznych, w tym promieni UV sprawia, że nadruk na etykietach jest czytelniejszy przez bardzo długi czas.

Nasza drukarnia w liczbach

0 m / min
Prędkość druku
0 +
Zrealizowanych zleceń dziennie