Ozimska 4/7, 45-057 Opole, Polska
514 362 606
biuro@estilab.pl

Etykiety na wódkę

Created with Sketch.

etykiety na alkohol, etykiety na wódkę , etykiety na wódkę weselną, etykiety na bimber,Wieczór towarzyski, domówkę, a przede wszystkim każdą imprezę okolicznościową zaczynając od urodzin, kończąc na weselu można uświetnić nie tylko dzięki zdecydowaniu się na wymyślne dekoracje, ale także małe elementy, które nadadzą całemu wystrojowi spójności i zachwycą niejednego z gości. Wśród dodatków, które dopełnią niejedno przyjęcie znajdują się etykiety na wódkę. Ten minimalistyczny element pozwala na personalizację dodatków, dzięki czemu wydarzenie przez nas organizowane na długo zapada w pamięci gości.

Etykiety na wódkę sprawiają, że każdy trunek prezentuje się schludniej i wpasowuje się doskonale we wszelkiego rodzaju okoliczności bez względu na rodzaj imprezy. Nierzadko zdarza się, że osoby organizujące przyjęcia czy to wesele, czy urodzinowe starają się, aby dzień ten był wyjątkowy. Dopinają wszystko na ostatni guzik, lecz często zapominają o detalach, w tym przypadku o dekoracji butelek z alkoholem. Mimo, iż jest to tylko mały element to znacząco oddziałuje on na zmysły wszystkich gości. Nadchodzi koniec nieestetycznych etykiet trunków wysokoprocentowych – pora postawić na elegancję i szyk, a także spersonalizować i uwiecznić tę wspaniałą uroczystość nawet na butelkach z alkoholem.

Dzięki możliwości druku etykiety na wódkę, który to oferowany jest przez drukarnię, możesz nadać zupełnie nowego charakteru swojemu przyjęciu. Wszystkie dekoracje będą spójne, a każdy element będzie cieszył oczy nie tylko organizatora, ale także i wszystkich gości, dzięki czemu na długo zapamiętają zorganizowaną przez Ciebie uroczystość.